my heaven of books

wtorek, 2 kwietnia 2013

City of Bones

Hej! Widzieliście nowy zwiastun Miasta Kości? Wczoraj czekałam na niego cały dzień, a dopiero później okazało się, że będzie miał on premierę o 7pm. Taka ze mnie wierna fanka, że czekałam do 1 w nocy, a później obejrzałam ten trailer kilkanaście razy i dochodzę do wniosku, że film będzie epicki! Owszem, pozmieniali dużo, nawet bardzo, ale czy to takie ważne? Tego nie dało się uniknąć, przy ekranizacjach zawsze tak jest. Moje początkowe obiekcje znikły, teraz uważam, że cała obsada jest świetna.
Co sądzicie?
 

A tutaj poprzedni, który miał premierę w listopadzie ubiegłego roku:

I najnowsze plakaty:

Słyszałam, że dużo osób ma obiekcje w związku z wyglądem Clary i Jace'a. Ona nie ma ognistych włosów, on złotych oczu. Dla mnie to śmieszne - przecież to tylko wygląd!
Musiałam podzielić się z Wami moją ekscytacją. :D Miłego dnia! :)

12 komentarzy:

 1. Trailer świetny, ale i tak będę narzekać na wygląd Clary i Jace'a. :) Była taka chwila, kiedy uznałam, że jednak wyglądają okej, ale najwyraźniej już mi przeszło. Za to Magnus jest cudowny, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć go w pełnej krasie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowy zwiastun już widziałam, jest po prostu cudowny. :) Lily jako Clary jakoś właśnie pasuje mi od samego początku, Jamie na początku wzbudzał moje obiekcje, ale ostatnio nawet się do niego przekonałam. Nie mogę doczekać się premiery. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam o tym ,ale to jest interesujące. Z chęcią obejrzę zwiastun^^
  Pozdrawiam serdecznie^^  Miśka
  http://misiayou97.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwiastun jest genialny ;) No niech już sobie będzie ten Jamie jako Jace... Jak już musi... Musze się wybrac na premierę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialny zwiastun. Ja obejrzałam go dzisiaj rano:) Miałam najpierw wątpliwości, co do Jace'a, ale już po pierwszym zwiastunie znikły. Idealnie pasują do swoich ról. Lilly się ekscytuje, a Jamie swoją osobowością już zyskał sobie serca fanów - w tym moje. Czekam na film!!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dwa zwiastuny są mega! :) Już nie mogę się doczekać aż dostanę bilet do kina :)
  Przyznam, że na początku widziałam Pettyfera jako Jace'a, ale teraz już chyba mi nie przeszkadza inny aktor ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przez te zwiastuny nabrałam ochotę na przeczytanie książek.

  OdpowiedzUsuń
 8. Też zobaczyłam dziś nowy zwiastun. Książki jeszcze nie czytałam, ale bez obaw - zrobię to niebawem, przed premierą filmu. :D

  Najnowsze plakaty są rewelacyjne!

  OdpowiedzUsuń
 9. Książkę przeczytałam dwa razy, ale niedługo wracam do niej ponownie, by zabrać się za IV i V część (ciągle nie mogę przeżyć, że autorka nie zakończyła na trylogii, tak jak było mówione). Masz rację, wygląd jest tylko wyglądem, ale zawsze wyobrażałam sobie Jace'a znacznie inaczej ;>
  Dodaję do obserwowanych! :)

  [czytelniaa]

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie mogę się wprost doczekać! xD

  OdpowiedzUsuń
 11. Książki niestety nie miałam okazji przeczytać, ale żeby obejrzeć film to będę wolała mieć styczność z książką :D

  OdpowiedzUsuń
 12. właśnie czytam "Miasto kości". przeczytałam 1/3 i muszę ze smutkiem powiedzieć, że jestem rozczarowana.. chociaż może jeszcze się polepszy.
  a Jace'a wyobrażałam sobie zupełnie inaczej.

  OdpowiedzUsuń