my heaven of books

O mnie


Hej! Pewnie zastanawiacie się kim jest autorka "my heaven of books". Kto kryje się pod wdzięcznym nickiem Rosemarie. A więc oto jestem! Nazywam się Gabriela, mam dziewiętnaście lat i jestem studentką pierwszego roku filologii angielskiej na UAMie w Poznaniu. Jak się zapewne już zorientowaliście - kocham czytać. Czytam wszędzie. W domu, w pociągu, w tramwaju, w autobusie, na podwórku. Choć oczywiście najbardziej lubię czytać w swoim pokoju, gdzie w spokoju mogę oddać się lekturze. Jeśli chodzi o mój ulubiony gatunek - staram się nie ograniczać. Najbardziej lubię fantastykę, ale sięgam też po typowe młodzieżówki, powieści obyczajowe czy kryminały. Prawdziwy ze mnie mól książkowy. Oprócz nałogowego czytania kocham też oglądać seriale. Zdecydowanie oglądam ich zbyt dużo i powinnam to ograniczyć, ale jakoś słabo mi idzie... Jeśli chcecie dowiedzieć się o mnie czegoś więcej, oto strony, na których możecie mnie znaleźć:

3 komentarze:

 1. Kochana!!! :D
  Ale szok!
  Wiesz, że mój blog również powstał dokładnie 16 grudnia 2012 roku?!
  Jestem rocznikiem '96, więc może jestem o rok starsza... Chyba że ty też? :D
  Gdybym mogła, też bym była na profilu dziennikarskim - tyle że u mnie funkcjonuje jako humanistyczno-prawniczy (masz język polski, historię, wos rozszerzone?)
  Oprócz tego też jestem nałogowym molem książkowym oraz uwielbiam oglądać seriale!!!

  Żółwik!
  Sorki, że taki mały spam może robię, ale wow! Niesamowite są te zbiegi okoliczności :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozwolę sobie na malutki "spamik".

   Odpisałaś:
   W odpowiedzi na Twój komentarz. Też jestem rocznik '96, w tym roku zdaję maturę. I tak, mam rozszerzone polski, wos i historię. Cóż... coś dużo tych zbiegów okoliczności. Szczególnie jeśli naprawdę oglądasz nałogowo seriale i czytasz dużo książek, tak jak ja. :D

   Moja odpowiedź:
   Kochana! Seriale to moja druga pasja! Nie wyobrażam sobie życia bez "Gry o tron", "Once a upon a time", "Poirot", "Marple" bądź ostatnio "Outlendera".
   Uwielbiam je bardziej niż filmy, a to dlatego że mogę bardziej zżyć z bohaterami!
   A to że czytam nałogowo możesz łatwo sprawdzić poprzez wejście na mojego bloga!
   Jaki ten świat jest mały!
   Czyli jesteśmy bardzo podobnymi rówieśniczkami! :)

   PS. Powodzenia na maturze! Szczególnie że piszemy tą nową ;)

   Usuń
 2. Gabriela, Gabrysia, Gabi...dziewczyno! Uwielbiam Twoje imię <3 To ja jestem rok starsza, ale w tym roku też pisałam maturę, jednak tą starą jeszcze :) Bloga mam nieco dłużej, bo od 10 maja 2012 roku, więc już trzy latka ponad :)
  Wydajesz mi się bardzo fajną, pozytywną dziewczyną! A znalazłam Cię przez instagrama :)

  OdpowiedzUsuń