my heaven of books

O mnieCześć i czołem!
Nazywam się Gabriela i mam 22 lata. Obecnie jestem na III roku studiów na kierunku handel międzynarodowy. Jestem tutaj z jednego powodu, jak się pewnie domyślacie - kocham czytać i dzielić się swoją opinią z Wami. Książki są moją pasją odkąd byłam w VI klasie szkoły podstawowej. Nigdy nie zapomnę, jak miałam ferie, nudziłam się i mama powiedziała: "Gabrysia, poczytaj książkę", a ja zapierałam się ile mogłam. No i w końcu wzięłam się za książkę i były to "Pamiętniki wampirów". Jak się okazało, seria ta była jedynie wstępem do kolejnego rozdziału w moim życiu. Książki stały się moją ucieczką do świata wyobraźni od dnia codziennego. Z czasem założyłam bloga i zaczęłam bardziej rozwijać swoją pasję . W chwili obecnej skupiam się na pisaniu recenzji, a także na rozwijaniu książkowego instagrama. Poniżej linki do miejsc, w których możecie mnie znaleźć. :) 
Nie lubię za bardzo się o sobie rozpisywać, więc jak macie jakieś pytania, to zapraszam do kontaktu. :)
e-mail: xrosemarie@wp.pl

3 komentarze:

 1. Kochana!!! :D
  Ale szok!
  Wiesz, że mój blog również powstał dokładnie 16 grudnia 2012 roku?!
  Jestem rocznikiem '96, więc może jestem o rok starsza... Chyba że ty też? :D
  Gdybym mogła, też bym była na profilu dziennikarskim - tyle że u mnie funkcjonuje jako humanistyczno-prawniczy (masz język polski, historię, wos rozszerzone?)
  Oprócz tego też jestem nałogowym molem książkowym oraz uwielbiam oglądać seriale!!!

  Żółwik!
  Sorki, że taki mały spam może robię, ale wow! Niesamowite są te zbiegi okoliczności :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozwolę sobie na malutki "spamik".

   Odpisałaś:
   W odpowiedzi na Twój komentarz. Też jestem rocznik '96, w tym roku zdaję maturę. I tak, mam rozszerzone polski, wos i historię. Cóż... coś dużo tych zbiegów okoliczności. Szczególnie jeśli naprawdę oglądasz nałogowo seriale i czytasz dużo książek, tak jak ja. :D

   Moja odpowiedź:
   Kochana! Seriale to moja druga pasja! Nie wyobrażam sobie życia bez "Gry o tron", "Once a upon a time", "Poirot", "Marple" bądź ostatnio "Outlendera".
   Uwielbiam je bardziej niż filmy, a to dlatego że mogę bardziej zżyć z bohaterami!
   A to że czytam nałogowo możesz łatwo sprawdzić poprzez wejście na mojego bloga!
   Jaki ten świat jest mały!
   Czyli jesteśmy bardzo podobnymi rówieśniczkami! :)

   PS. Powodzenia na maturze! Szczególnie że piszemy tą nową ;)

   Usuń
 2. Gabriela, Gabrysia, Gabi...dziewczyno! Uwielbiam Twoje imię <3 To ja jestem rok starsza, ale w tym roku też pisałam maturę, jednak tą starą jeszcze :) Bloga mam nieco dłużej, bo od 10 maja 2012 roku, więc już trzy latka ponad :)
  Wydajesz mi się bardzo fajną, pozytywną dziewczyną! A znalazłam Cię przez instagrama :)

  OdpowiedzUsuń