my heaven of books

Współpraca/Kontakt

Jestem otwarta na współpracę z wydawnictwami/portalami/księgarniami lub innymi stronami, w ramach której recenzuję otrzymane książki.
Chciałabym już na wstępie zaznaczyć, że wszystkie książki recenzuję szczerze, od serca, staram się też, aby moje recenzje nie były przepełnione jadem i w każdym dziele staram się znaleźć jakieś plusy. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe, tak jak niemożliwe jest to, żeby każda książka otrzymana od wydawnictwa mi się podobała. 
Recenzuję tylko książki, których wysyłkę wcześniej zaakceptowałam, w przypadku niepoinformowania mnie o wysyłce, takie niespodzianki traktuję jako prezent, a nie jako lekturę, którą muszę przeczytać, a potem zrecenzować. 
Na przeczytanie książki daję sobie miesiąc, czasem recenzuję szybciej, czasem trochę wolniej. Jestem tylko człowiekiem i mam ograniczoną ilość wolnego czasu. Nie ukrywam, że ta zasada jest względna i zależy od wydawnictwa, które może z góry narzucić termin, w czasie którego powinnam przeczytać dane dzieło. Wtedy oczywiście takie powieści mają pierwszeństwo.
Wydawnictwo ma prawo zażądać ode mnie wysłania recenzji przed jej opublikowaniem na blogu i zamieszczeniem na innych portalach, w przypadku gdy chodzi o recenzję przedpremierową.

Skontaktować się ze mną można pod tym e-mailem: xrosemarie@wp.pl

Współpracuję z (stale lub okazjonalnie):
Dziękuję za okazane zaufanie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz