my heaven of books

środa, 22 maja 2013

ZAPOWIEDŹ: Daniela Sacerdoti - Wizje


D E M O N Y ISTNIEJĄ. ZA KAŻDYM ROGIEM CZYHA NIEBEZPIECZEŃSTWO. ABY PRZEŻYĆ, MUSISZ ZAUFAĆ, NAWET JEŚLI OTACZAJĄ CIĘ SAMI ZDRAJCY...


Autor: Daniela Sacerdoti
Tytuł: Wizje
Wydawnictwo: Dreams

Siedemnastoletnia Sara Midnight nigdy nie miała normalnego życia. Z pozoru to zwyczajna nastolatka, która w głębi serca skrywa niebywały sekret. Jej rodzice byli łowcami demonów i należeli do klanu Tajnych Rodzin, który poprzysiągł chronić świat. Po niewyjaśnionej śmierci rodziców życie Sary legło w gruzach. Pomimo trudności dziewczyna musi wziąć się w garść i, choć brakuje jej przygotowania, zacząć walczyć.
Trafia do świata pełnego niebezpieczeństw. Widzi rzeczy, których istnienia nigdy by nie podejrzewała. W dodatku nie wiadomo skąd, pojawia się jej dawno niewidziany kuzyn. Przychodzi do niej w chwili, gdy jest najbardziej potrzebny, i oświadcza, że chce jej pomóc. Tymczasem Sara nie wie już, komu ufać. Nie wie też, czy pożyje wystarczająco długo, aby misję rodziców doprowadzić do końca.
Poznaj świat, w którym czyhają demony, gdzie śmierć nie przebiera w środkach…

10 komentarzy:

 1. przemawia do mnie okładka, przyciąga :) Książka zapowiada się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zainteresowana tą książką ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaintrygowała mnie ta książka. Z pewnością sięgnę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się super- chce przeczytać!

  OdpowiedzUsuń
 5. Motyw łowców demonów (mimo, że właściwie nie jest niczym nowym) mnie ciekawi. Ale ogólnie jakoś bardzo nie ciągnie mnie do tej książki. :) Poczekam na jakieś recenzje i wtedy się zobaczy. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam motyw snów i wizji - to może być książka dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem jej strasznie ciekawa. Mam nadzieję, że w miarę szybko wpadnie w moje ręce :D

  OdpowiedzUsuń