my heaven of books

poniedziałek, 25 marca 2013

(39). Debbie Ford - Oczyszczanie świadomości - Jak żyć w zgodzie z samym sobą


Autor: Debbie Ford
 Tytuł: Oczyszczanie świadomości, jak żyć w zgodzie z samym sobą  
Wydawnictwo:
Studio Astropsychologii
 Liczba stron: 236  
Moja ocena: 7/10


Informacje zawarte w tej publikacji pozwolą Ci zbudować intymny związek z własną duszą. Znajdziesz tu szczegółowy opis procesu, który uwolni Cię od cierpień i urazów, które dotychczas wpływały na Twój sposób postrzegania świata. Od tej chwili będziesz w stanie uczciwie ocenić swoją przeszłość, z dystansem spojrzeć na teraźniejszość oraz zaplanować lepszą przyszłość. Program zaprezentowany w tej książce ułatwi Ci również skoncentrowanie się na sobie i własnych potrzebach, zamiast na wszystkim, co się dzieje wokół Ciebie.

Oto jedyna w swoim rodzaju pozycja oferująca Ci detoksykację nie ciała, lecz duszy. Wystarczy pół godziny dziennie, by skorzystać z programu oczyszczania świadomości zaprezentowanego w tej książce. Trwa on zaledwie 3 tygodnie, a przynosi korzyści na długie lata. Rozpocznij ten proces już dziś!
 


Debbie Ford jest uznawana za jednego z najwybitniejszych psychologów i znakomitą specjalistkę od ludzkiej duszy. Jest także autorką poradnika: "Oczyszczanie świadomości - Jak żyć w zgodzie z samym sobą".
"Całkiem nieświadomie, Twoje urazy definiują to, kim jesteś, oraz to, kim możesz być w przyszłości, ponieważ Twoją wielkość określa wielkość Twojego serca."
Zdecydowanie jestem osobą konsekwentną, która chce wiele, ale niestety nie zawsze znajduje odpowiednie instrukcje. Z pomocą przychodzą mi poradniki, które dla takiego laika jak ja, okazują się istną skarbnicą wiedzy! Autorka w swojej książce przekazuje nam 21-dniowe oczyszczanie świadomości. Lektura ta jest głównie skierowana do osób, które wszystko biorą sobie do serca, każdą sytuację i zachowanie dogłębnie analizują. Wiem z doświadczenia jak niszczące może być przetwarzanie w myślach jednej sytuacji po kilkanaście razy. A co by było gdyby...? No właśnie, każdy z nas kiedyś był w takiej sytuacji. Dzięki Debbie Ford miałam okazję wzbogacić się o istotne w życiu codziennym informacje: jak pozbyć się negatywnego myślenia, niespokojnych emocji, błędnych założeń czy nawet rzeczy, które nas ograniczają! Jeśli będziemy stosowali się do tych porad, możemy być zdziwieni finalnymi efektami! Nasza samoocena ulegnie podwyższeniu, a co za tym idzie - samopoczucie będzie lepsze. Wyobrażacie sobie nie brać wszystkiego do serca i na "chłodno" analizować sytuację? Podejść do życia spokojnie, z wyczuciem, nie bać się nowych doświadczeń? To wszystko jest możliwe, potrzeba tylko konsekwencji w działaniu.
"Musisz nauczyć się wierzyć, że poza tym wszystkim, co zdołałeś ledwo uchwycić, musnąć swoim życiem, istnieje znacznie więcej do zdobycia."
Debbie Ford napisała swój poradnik prostym, zrozumiałym językiem, który trafi nawet do najbardziej opornego czytelnika. Jest to książka, z którą każdy powinien się zapoznać, aby wyzbyć się w sobie negatywnych emocji, które wpływają na nasze codzienne życie. Dzięki tej lekturze możemy zajrzeć w przeszłość, docenić teraźniejszość oraz zaplanować przyszłość. Serdecznie polecam!

6 komentarzy:

 1. Jednak chyba nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. jakos nie potrafie zyc w zgodzie ze sobą, wiec lektura mi sie sprzyda

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy post. C:
  http://zielonookaszatynka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe, ciekwe :) nawet mogłabym się skusić na lekturę :)

  OdpowiedzUsuń